Starostwo Powiatowe w Wołowie


Plac Piastowski 2
56-100 Wołów


tel.: (+48) 71 380 59 01 
fax: (+48) 71 380 59 00



email: starostwo@powiatwolowski.pl
skrytka ePUAP: /7u272ofvrz/SkrytkaESP



NIP:
9880133369
REGON: 931950353
 

Skład Rady Powiatu

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Skład Rady Powiatu:

Przewodniczący Rady:  Kazimierz Pakulski

Wiceprzewodniczący Rady: Łukasz Ciołek, Ryszard Mirytiuk

Radni:

1. Adamczak Wojciech                        wojciech.adamczak@powiatwolowski.pl
2. Bereza Elżbieta                               elzbieta.bereza@powiatwolowski.pl
3. Boczar Władysław                           wladyslaw.boczar@powiatwolowski.pl
4. Ciołek Łukasz                                  lukasz.ciolek@powiatwolowski.pl
5. Cukrowski Marek                             marek.cukrowski@powiatwolowski.pl
6. Gajos Marek                                    marek.gajos@powiatwlowski.pl
7. Grzechowiak Anna                          anna.grzechowiak@powiatwolowski.pl
8. Jaśkowska Dorota                           dorota.kobylarz@powiatwolowski.pl
9. Krakowska Wioletta                         wioletta.krakowska@powiatwolowski.pl
10. Kwiek Wacław                               waclaw.kwiek@powiatwolowski.pl
11. Mirytiuk Ryszard                            ryszard.mirytiuk@powiatwolowski.pl
12. Nejman Maciej                               maciej.nejman@powiatwolowski.pl
13. Olejniczak Dariusz                         dariusz.olejniczak@powiatwolowski.pl
14. Pakulski Kazimierz                         kazimierz.pakulski@powiatwolowski.pl
15. Skorupa Zbigniew                          zbigniew.skorupa@powiatwolowski.pl
16. Szumilas Józef                               jozef.szumilas@powatwolowski.pl
17. Wojtyło Urszula                              urszula.wojtylo@powiatwolowski.pl

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij